خانه / فناوری / موبایل / سامسونگ در اواخر سال جاری، گوشی تاشو هوشمند خود را معرفی میکند!!

سامسونگ در اواخر سال جاری، گوشی تاشو هوشمند خود را معرفی میکند!!

طبق شایعات سامسونگ می خواهد یک گوشی تاشو در آواخر این سال معرفی کند.

اواخر امسال سامسونگ گوشی تاشو خود را معرفی می کند!

سامسونگ در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک گوشی هوشمند با قابلیت شارژ هوشمد در اواخر امسال است. CNBC گزارش می دهد که مدیر عامل شرکت سامسونگ، DJ Koh اشاره کرده که این دستگاه می تواند در کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ در ماه نوامبر عرضه شود، اما مشخص نیست که آیا مصرف کنندگان در سال جاری می توانند این تلفن همراه را خریداری کنند. Koh همچنین گفت که مدیران سامسونگ پیشنهاد کرده اند که سامسونگ یک گوشی با صفحه نمایش قابل انعطاف را در زیر سری گوشی های Galaxy Note قرار خواهد داد.

 

سامسونگ سالها نمایشگرهای OLED خمیده را آزمایش کرده است و این کمپانی اولین نمونه اولیه خود را در سال 2012 معرفی کرد. از آن به بعد، سامسونگ به تازگی آزمایش گوشی های دوتایی را با هدف ارائه برخی از انواع دستگاه به بازار ارائه می دهد.

 

سامسونگ در آگوست 2014 یک تبلیغ مفهومی برای یک گوشی بالقوه قابل انعطاف عرضه کرد. این آگهی دارای یک دستگاه با صفحه نمایش قابل انعطاف بود که از یک اندازه مانند اندازه قرص به یک تلفن هوشمند متصل بود. بر اساس گزارش سال گذشته از The Wall Street Journal، دستگاه سامسونگ ممکن است یک صفحه نمایش 7 اینچی داشته باشد. طبق گزارش، صفحه نمایش به طور نیمه مانند یک کیف پول برابر می شود، در حالی که بیرونی دستگاه یک نوار کوچک از اطلاعات را نشان می دهد.

همچنین ببینید

مشخصات گوشی A7

ما میدانستیم که سامسونگ قرار است یک گوشی ۳ دوربینه راهی بازار تلفن های هوشمند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *